5 סיבות טובות להזמין מהאתר - לחצו לקרוא

יום כייף בצפון - המדריך המלא

העובדים שלכם לאורך כל שנה צריכים להתמודד עם כל מיני משברים, קריזות של לקוחות ובכלל הם מקדישים שעות נוספות על מנת שהארגון או העסק שלכם יצליחו וכמה שיותר. מעבר לכך, הם מספקים שירות מקצועי, מענה אדיב ומנומס ומבצעים לא מעט משימות על מנת שהעבודה תהיה מוצלחת ולשביעות רצון המנהלים והלקוחות. על כן, מומלץ מאוד להשקיע בפעילויות שונות שהן לטובת אותם עובדים. פעילויות אלו הן סוג של הערכת תודה לכל עובד – החל מהעובד הפשוט ועד לעובד הבכיר. ימי כיף הם ימים המוקדשים לעובדים שלכם. בימים הללו, ניתן לשלב כל מיני פעילויות, כך שתוענק לעובדים חוויה של שחרור, חופש ובעיקר של גיבוש.

לתכנן את יום הכיף

עליכם לחשוב קודם כל מהי מטרת יום הכיף. אם מדובר רק על הנאה נטו, אז תוכלו לארגן יום כיף בחוף הים או יום כיף משולב בהצגה, בסרט, בספא מפנק או אפילו בסדנת בישול. אם מדובר על יום כיף שמטרתו היא לגבש את העובדים, אז עדיף לבחור בפעילות כמו סדנת הישרדות, משחקי משימות, קיר טיפוס ועוד.

איפה לקיים את יום הכיף?

יום כיף בצפון יכול להיות המיקום המושלם ומדוע? כי בצפון יש נופים מדהימים ויש כל מיני אפשרויות לפעילויות. ניתן לעשות סיור יקבים משולב עם טעימת יינות וגבינות, אפשר גם לעשות פעילויות של טיולי אופניים בשבילים ובאתרים שונים בצפון. מלבד הצפון, אפשר גם לקיים את יום הכיף בעיר כמו תל אביב או ירושלים ואז להגיע לשווקים ולרכוש שובר טעימות ולטעום ממגוון מנות שיש רק בשווקים. מדובר על חוויה טעימה ומהנה.

תקציב

תסכימו איתנו שאחד הגורמים המכריעים כאשר מפיקים יום כיף הוא כמובן התקציב שיש לרשותנו. עדיף לשריין כבר מתחילת השנה את תקציב הרווחה או התרבות לטובת יום הכיף. יש לקחת בחשבון שהתקציב לא יהיה רק עבור הפעילויות, אלא יש לחלק אותו כמו שצריך כך שיספיק גם לאוכל, להסעות ולאבטחה.

גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון כאשר מפיקים יום כיף

מספר העובדים – יש פעילויות שמתאימות רק למספר מסוים של עובדים. כך שלא כל העובדים יוכלו להשתתף יחד בכל הפעילות.

גילאי העובדים – יש לקחת בחשבון את הגיל של צוות העובדים שלכם. אם יש לכם עובדים מבוגרים, סביר להניח שפעילות הכוללת הליכה במסלול אתגרי בטבע, לא תתאים להם. יש לחשוב על פעילויות שכולם יוכלו להשתתף בהם. העובדים הצעירים וגם העובדים המבוגרים.

דת – יש להתחשב בכל נושא הכשרות, בייחוד כאשר אתם מזמינים מסעדה או מזמינים חברת קייטרינג. אתם לא רוצים להגיע למצב בו חלק מהמשתתפים ביום הכיף, לא יוכל להנות מהאוכל כי הוא לא כשר.

בחירה בספקים הנכונים

כאשר מפיקים יום כיף, יש להתקשר עם לא מעט ספקים. על כן, מומלץ לבדוק שאתם יוצרים קשר אך ורק עם ספקים מקצועיים, שיש להם רישיונות, הסמכות וביטוחים נדרשים. בנוסף, עליכם גם לבדוק שיש עליהם חוות דעת חיוביות.

מתנות לעובדים המשתתפים ביום הכיף

אפשר לצ'פר את העובדים עם כובעים, חולצות, בנדנות ותיקי בד הנושאים את הלוגו של החברה/הארגון/העסק. אפשר גם להעניק להם מתנות אישיות כמו כוס תרמית, דיסק און קי, עט מהודר ועוד.

שורה תחתונה

חשוב מאוד לקיים ימי כיף, לפחות פעמיים בשנה. כך גם העובדים שלכם יעריכו אתכם עוד יותר וירגישו מחויבות וחיבור אישי יותר למקום העבודה. ככל שתתנסו יותר ויותר בהפקת ימי כיף לעובדים שלכם, אתם תראו שהמשימה הזאת תהפוך ממורכבת לפשוטה ביותר. שיהיה בהצלחה!

 

 אולי תרצו לקרוא?

 

כל הזכויות שמורות ©
מבצעים והטבות פינה בלב
מבצע לזוג בפינה בלב בסוף שבוע בהזמנת 2 לילות בכל הסוויטות ארוחות בוקר או טיפולי ספא במתנה! לפרטים כנסו​..​
יום פינוק: טיפול גוף, שימוש במתקני הספא ושהיה בסוויטה
לחגוג אירוע באחוזה בראש פינה תבחרו בפינה בלב למאורע המיוחד וקבלו מתנה משפחתית
לכל המבצעים