5 סיבות טובות להזמין מהאתר - לחצו לקרוא

איך לארגן חתונה קטנה ואינטימית?

 בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות צעירים בוחרים לאחד את הקשר ביניהם ולמסד אותו בטקס קטן, צנוע ואינטימי או במילים אחרות - לארגן חתונה קטנה שישתתפו בה מעט אורחים ומוזמנים. מעבר לאירוע המצומצם - ישנם כמה וכמה משתנים ושיקולים אשר בגינם יחליטו החתן והכלה להעדיף ארגון חתונה מצומצמת על פני אירוע המוני בחברת מוזמנים רבים. להלן כמה משיקולים אלה:

  • -תקציב נמוך שהועמד לטובת ארגון החתונה.
  • -מתן חשיבות למספר קטן מאד של אנשים שחשוב לחתן והכלה שייקחו חלק ביום המיוחד שלהם.
  • -רצון ונכונות לארגן-חתונה בטבע - כלומר במקום פתוח - מה שקשה הרבה יותר לארגן כאשר מדובר על מאות מוזמנים.

כאשר מארגנים חתונה אינטימית עם מספר קטן של אורחים חשוב לשים לב לכמה דברים ופרטים שיכולים לסייע בהצלחתה של החתונה ויגרמו לכל אחד מהאורחים להיזכר בה כחוויה חיובית ונעימה שהוא לקח בה חלק.

 

מה חשוב לדעת על ארגון חתונה קטנה?

 

הדבר החשוב ביותר בארגון חתונה קטנה הוא התאמת הרקע והתפאורה למספר הקטן של האורחים. אין טעם להזמין מעט מוזמנים למקום גדול שם הם לא ירגישו שהם קרובים זה לזה ולא יחושו באינטימיות הרצויה. כאשר המקום מותאם למספר האורחים (בעיקר אם מדובר על חתונה המתקיימת בחוץ) יהיה לאורחים קל לדעת בדיוק היכן נמצאים הגבולות של המקום וכך קל יותר להרגיש קרובים לכל שאר המוזמנים, נעים יותר לנהל שיחה וקל הרבה יותר לראות בדיוק מי נוכח בחתונה.

הדבר הבא שכדאי לשים אליו לב הוא העיצוב. כאשר העיצוב יתאים לאופי האירוע ולסגנון המוזמנים - הם יחושו בנוח, הם יידעו שחשבו עליהם ויהיה להם נעים יותר להתרועע בינם לבין עצמם. את אותן התחושות יחושו גם החתן והכלה מפני שהאווירה הכללית הטובה תשפיע כלפי חוץ על כל מי שיימצא במקום. אנשים רבים אשר עובדים כנותני שירות בחתונות קטנות מעידים לא אחת בעצמם שהם נהנים להיות באירוע כזה.

 

התאמת שירותים לחתונה קטנה

 

כאמור, ההבדל בין ארגון של חתונה גדולה לחתונה קטנה טמון בהתאמת השירותים ששוכרים לגודל הקטן של המקום או האזור בטבע שבו תתקיים החתונה ולמספר האורחים שצפויים להגיע. אחד משירותים אלה הוא עוצמת המוזיקה. כאשר מדובר על אירוע קטן - חשוב שהמוזיקה לא תהיה חזקה מדי על מנת שהאורחים שהגיעו יוכלו לשוחח, לשמוע זה את זה בקלות ולא יצטרכו לצעוק או להרים את הקול.

חשוב להזמין מספר מתאים של שולחנות וכיסאות ואין טעם בהרבה יותר מהדרוש, שכן אז יתקבל הרושם שהמקום גדול הרבה יותר והאורחים יחושו שהם לא מוצאים את עצמם במרחב הגדול. גם החופשה צריכה להיות קרובה למקום שנחשב למרכז החתונה ורחבת הריקודים צריכה להיות במרכז סביר להליכה על מנת שכל אחד יוכל להגיע ולשמוח בשמחתם של החתן והכלה.

 

היתרונות של חתונה קטנה

 

אי אפשר שלא להבין ולהזדהות עם היתרונות של החתונה הקטנה:

  • -האירוע זול הרבה יותר מאשר לו היה מדובר בחתונה גדולה ורבת משתתפים.
  • -מזמינים אך ורק את האנשים שהכי קרובים.
  • -מתקבלת תחושה של פגישה אינטימית וקל ליצור קשר עם כל אחד ואחת מהמשתתפים.
  • -האורחים בעצמם חשים ששמים לב אליהם, שאין הם נבלעים בהמון.

 

לא בכדי ארגון החתונות הקטנות הפך למבוקש ומועדף בשנים האחרונות. היתרונות הרבים עולים על החסרונות ומדובר באירוע שהופך לנעים ונוח עבור על מי שנוכח בו - בני משפחה, חברים, החתן והכלה בעצמם ואפילו העובדים ששמחים לתרום את חלקם להצלחת האירוע.

 

לסיום מושלם של חתונה אתם מוזמנים להגיע ולהתפנק אצלנו, אחרי היום המיוחד שלכם.

 

 

אולי תרצה לקרוא גם:

 

כל הזכויות שמורות ©
מבצעים והטבות פינה בלב
מבצע לזוג בפינה בלב בסוף שבוע בהזמנת 2 לילות בכל הסוויטות ארוחות בוקר או טיפולי ספא במתנה! לפרטים כנסו​..​
יום פינוק: טיפול גוף, שימוש במתקני הספא ושהיה בסוויטה
לחגוג אירוע באחוזה בראש פינה תבחרו בפינה בלב למאורע המיוחד וקבלו מתנה משפחתית
לכל המבצעים