5 סיבות טובות להזמין מהאתר - לחצו לקרוא

ימי גיבוש לעובדים - רעיונות מקוריים לשדרוג החוויה.

 

ימי גיבוש לעובדים של ארגון, חברה או מקום עבודה הפכו מזמן למסורת, שלא לומר לפעילות חובה בכל מקום. לימי הגיבוש יש לא מעט מטרות מעבר לגיבוש עצמו, כמובן ויש להם חשיבות רבה בנושא של העלאת המורל של העובדים, ניסיון לגרום להם לחוש תחושות טובות וחיוביות כלפי המנהלים ומקום העבודה עצמו והגברת תחושת השייכות שלהם לארגון. כאשר העובדים מקבלים במתנה את היום הזה, שמהווה שבירת שגרה וזמן איכות המוקדש אך ורק להם - הם יודעים שהמנהלים לא רואים בהם עובדים בלבד אלא בני אדם קודם כל, כאלה שיש להם צרכים ונפש שצריך לאוורר מדי פעם על מנת שיהיה להם נוח ונעים יותר להגיע לעבודה מדי יום.

 

ברוב המקרים ישנן פעילויות שהפכו לנפוצות בתחום של ארגון ימי גיבוש לעובדים. טיול, פעילות חברתית, ביקור באתר או אטרקציה מיוחדים, נסיעה משותפת באוטובוס, השתתפות בסדנא וכמובן סיום היום במסעדה שהמקומות בה הוזמנו מבעוד מועד. יחד עם זאת, מנהלים רבים העוסקים בתחום של משאבי אנוש ורווחת העובד חושבים כל הזמן על רעיונות חדשים ומקוריים על מנת לשדרג את הפעילויות, להפוך אותן למקוריות יותר ולכאלה שתשארנה רושם חזק במיוחד על כלל העובדים שיגיעו. על מנת לשדרג, צריך אולי להשקיע יותר מחשבה וכסף מצד הארגון אך אין ספק שתהיה לכך השפעה גם לאחר סיום הפעילות בדמות הודיה והערכה רבות מצד העובדים כלפי הארגון.

 

איך משדרגים את ימי הגיבוש לעובדים?

 

הנה רעיון אשר לבטח לא הרבה חשבו עליו אך יכול לשדרג פלאים כל אירוע או טיול לעובדים - חופשה בצימר הכוללת לינה עבור כלל העובדים, בין אם רק להם או גם לבני המשפחות שלהם. שבירת השגרה והלינה מחוץ לבית ייתנו את ההשפעות שלהן של ההתאווררות, הטענת המצברים ותחושת ההערכה כלפי מקום העבודה שהעניק לעובדים מתנה שכזאת. כל התחושות האלה לא מובנות מאליהן אך תחזקנה מאד את הקשר בין הארגון למי שישתתף בפעילות הגיבוש וכולם יחזרו לשגרה מלאי ציפייה לקראת הפעם הבאה. עם תחושות שכאלה אי אפשר יהיה שלא להגיע בבוקר ליום עבודה ולעשות כל מה שאפשר למען ולטובת החברה.

 

ישנה דרך נוספת לגרום לתחושה טובה בין קירות המשרד והיא הענקת מתנות לעובדים. כאשר לכל אחד, בעמדת העבודה תהיה מתנה שקיבל מטעם המנהלים שלו תתקבל אווירה של חברות, חיבה ושיתוף בין עמדות העבודה ובין העובדים לבין עצמם, מה שיחזק את הקשר בין כולם ויגרום לכך שכל אחד ירצה לתת מעצמו יותר ויותר למען החברה ולמען העמיתים שלו. גם כאן המחשבה על כך שמנהלי החברה חושבים על העובדים תתקבל באהדה גדולה ואין ספק שיש בכך כדי להעלאות באופן משמעותי את מידת היעילות של כל אחד מהעובדים.

 

אילו מתנות יכולות להתאים לשולחנות העובדים?

 

להלן כמה רעיונות למתנות שיכולות להתאים כמתנות עבור העובדים, הן בפני עצמן והן לחלוקה במהלך יום הגיבוש:

 

- פריטים המתאימים לשימוש משרדי ועליהם מיתוג של החברה - עטים, פד לעכבר, קלסרים ועוד.

 

- שעון גדול הממוקם במקום שיהיה קל ונוח לראות בו מה השעה.

 

- תיק למחשב נייד בעל כמה תאים מרווחים שאפשר לצאת איתו לפגישות עם לקוחות.

 

- מטען נייד לטלפון הנייד - מוצר שתמיד יש לו ביקוש וכדאי שיהיה בהישג יד.

 

- לוח עבודה גדול הכולל נעצים ו/או מגנטים, לוח שנה ואזור של תזכורות או רשימות שונות.

 

- תעודה או מסמך המעיד על תרומתו של העובד לארגון ועל ההערכה שלה הוא זוכה.

 

 

לכל שאלה או בקשה אנחנו כאן בשבילכם

 

ובנתיים תוכלו להמשיך ולקרוא ממגוון המאמרים שלנו: 

 

אולי תרצה לקרוא גם:

כל הזכויות שמורות ©
מבצעים והטבות פינה בלב
מבצע לזוג בפינה בלב בסוף שבוע בהזמנת 2 לילות בכל הסוויטות ארוחות בוקר או טיפולי ספא במתנה! לפרטים כנסו​..​
יום פינוק: טיפול גוף, שימוש במתקני הספא ושהיה בסוויטה
לחגוג אירוע באחוזה בראש פינה תבחרו בפינה בלב למאורע המיוחד וקבלו מתנה משפחתית
לכל המבצעים