5 סיבות טובות להזמין מהאתר - לחצו לקרוא

הצגות תיאטרון מומלצות בראש פינה והסביבה לאורחי פינה בלב

תיאטרון "מראה"

הצגות תיאטרון מומלצות לאורחי "פינה בלב"

תיאטרון "מראה" הוקם בקריית שמונה כתיאטרון אזורי ומשמש כמרכז תרבותי מקצועי לאומני קריית שמונה והאזור. חלל התיאטרון נמצא במבנה מקסים (ששימש בעבר כאולם מופת), שנבנה בשלהי שנות ה-60 של המאה העשרים והוא הותאם במיוחד לצרכים של תיאטרון קטן, עם לובי נעים ומסביר פנים, פינת קפה מלבבת ומרפסת כיפית מוצלת רחבת ידיים.

התיאטרון מציע לאומנים מתחום הבמה כמו מחזאים, במאים, שחקנים, מוסיקאים, מעצבי תפאורה ותלבושות – בית מקצועי שבו יוכלו ליצור ולהופיע. התיאטרון מאפשר גם לתושבי האזור ליהנות מתיאטרון משלהם שמתווסף לסדרות המנויים להצגות שמתקיימות בהיכל התרבות שבאזור.

רפרטואר התיאטרון הוא מגוון, והוא כולל הצגות כמו "שירלי ולנטיין", "מלחמת שוורים" או "קצרים של סתיו" שמעלה תיאטרון מראה עצמו. אבל התיאטרון פתוח גם להצגות אורחות כמו המחזה "ללעוס בזוקה בארון", הצגה אורחת בתיאטרון מראה.

התיאטרון פועל גם בקרב הקהילה התרבותית ומציע פעילויות מגוונות, וביניהם:

-          ערבי ג'אם עם סטודנטים ובני נוער

-          ערבי שירה בציבור

-          תיאטרון קהילתי

-          תיאטרון נשים

-          חוגי תיאטרון לילדים ונוער

-          שעות סיפור לגיל הרך

וכמה מילים על מיסד התיאטרון, מנחם עיני ז"ל שעבר להתגורר בקרית שמונה ב-1994 והקים בה את תיאטרון מראה באמונה כי "מרכז הוא לא אזור גיאוגרפי אלא מקום שיש בו עשיה ויצירה", ומתוך תשוקה עזה להעצים את חיי האומנות והתרבות בפריפריה. מנחם עיני, יליד שנת 1949, נפטר ב-2002 לאחר מחלה קשה.

קרא עוד
כל הזכויות שמורות ©
מבצעים והטבות פינה בלב
מבצע לזוג בפינה בלב בסוף שבוע בהזמנת 2 לילות בכל הסוויטות ארוחות בוקר או טיפולי ספא במתנה! לפרטים כנסו​..​
יום פינוק: טיפול גוף, שימוש במתקני הספא ושהיה בסוויטה
לכל המבצעים